• ATOS 5 for Airfoil
  Tailor-made for gas turbine industry
 • Już teraz dostępne: oprogramowanie GOM Software 2019
  Przenosi kontrolę na wyższy poziom
 • GOM CT
  Powerhouse of Resolution
 • ATOS Compact Scan
  Mobilny skaner 3D do szerokiego zakresu zastosowań

Procesy produkcyjne

Rozwiązania GOM w zakresie metrologii przemysłowej wspierają producentów OEM, dostawców i centra badawcze na całym świecie w optymalizacji procesów, redukcji kosztów i skróceniu czasu opracowywania wszelkiego rodzaju procesów produkcyjnych.

Branże

Firma GOM nie tylko dostarcza skanery optyczne i oprogramowanie do oceny, ale zapewnia również szkolenia pracowników oraz profesjonalne wsparcie dla klientów. Dlatego rozumiemy surowe wymagania globalnego przemysłu.

Aktualności

Przyspieszenie testowania integralności łopatek wentylatora za pomocą ARAMIS

System testowania 3D ARAMIS firmy GOM jest w stanie wykryć defekty w łopatkach wentylatora. Instrukcje pokazują krok po kroku przemieszczenia 3D podczas próby udarowej młota.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Taking a look inside the part

Measuring service provider 3DIMETIK digitizes complex plastic parts with a GOM CT. An experience report from first hand.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Nowy kurs dla ekspertów: Formowanie wtryskowe – od formy do gotowej części

Metrologia 3D wspiera i przyspiesza wszystkie fazy w procesach formowania wtryskowego.DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Sieć metrologii GOM

GOM gwarantuje operatorom na miejscu profesjonalne doradztwo oraz globalne wsparcie i serwis w ich lokalnych językach. Dodatkowo firma GOM dzieli się również wiedzą na temat technologii procesów i pomiarów na kursach szkoleniowych, konferencjach i opartych na aplikacjach warsztatach.