Sac Metal Şekillendirme Bilgi Günü 2020
Etkinliğine Hoşgeldiniz

Sac ve metal işleme endüstrisi, çok çeşitli farklı uygulamalar için yenilikçi ürünler sağlar. GOM, optik 3D metrolojide uluslararası standartları belirler.Sac Metal Şekillendirme Bilgi Günü, metal işleme endüstrisinden uzmanları ve optik metroloji uzmanlarını bir günlük bu ücretsiz etkinlikte bir araya getiriyor.

19.11.2020

Bu etkinliğe neden katılmalısınız?

Uzmanlar ile fikir alışverişi yapma fırsatı yakalayın!

Endüstriyel toplantı platformu – Sac Metal Şekillendirme Bilgi Günü, metal şekillendirme ve optik metroloji alanındaki kullanıcı deneyimlerinin aktarımı için bir platform sunuyor.

Çeşitli optik metroloji teknolojilerini keşfedin!

Sunumlar – Optik metrolojiye girişten uzmanlık gerektiren konular dahil olmak üzere sunum platformu oluşturulmuştur.

Sac metal endüstrisinin tanınmış temsilcilerinin deneyimlerinden yararlanın!

Bilgi istasyonları – Gerçek zamanlı trend analizleri veya kalıp yapımında optik metrolojinin kullanımı gibi pratik uygulamalar canlı demolarla aktarılacaktır.

Sac metal şekillendirme endüstrisindeki uzmanlarla ve optik metroloji uzmanlarıyla tanışın!

Uzman Görüşmeleri – GOM yazılımının işlevlerini ve özelliklerini ya da günlük uygulamalardan örneklere dayalı 3D metrolojideki yeni gelişme videoları etkinlik sonrasında katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Şimdi Kayıt Olun

Sac metal şekillendirmede 3 boyutlu metroloji üzerine dünya çapındaki etkinlikler ile, GOM ağı, tanınmış şirketlerden kullanıcılarla birlikte, Asya’dan Amerika'ya proses ve metroloji uzmanlığını paylaşacaklardır.

Uluslararası Etkinliğin Bir Parçası Olun

Şekillendirme süreçlerinde 3D optik metrolojinin güçlü yönleri

3D optik metroloji, kalıp yapımındaki malzeme davranışının belirlenmesinden, seri üretim sırasında üretim kontrolüne ve trend analizine kadar proses zincirlerinin neredeyse tüm alanları destekler ve hızlandırır.

Malzeme mühendisliği

  • Malzeme özelliklerinin belirlenmesi
  • Tüm yüzeyin 3D Şekillendirme Analizi
  • Simülasyon proseslerinin analizi

Kalıp yapımı

  • STL ölçüm verileri üzerinde CNC frezeleme
  • Hedeflenen kalıp doğrulamaları
  • Makinelerin hareket analizi

Üretim

  • Geometri ve malzeme kalınlığının incelenmesi
  • Yüzey kusurlarının görselleştirilmesi
  • Otomatik seri inspection

GOM, en son araştırma sonuçlarına ve yenilikçi teknolojilere dayanan 3D koordinat ölçüm teknolojisi ve 3D testi için yazılım, makine ve sistemleri geliştirir, üretir ve dağıtır. GOM, 60'dan fazla lokasyon ve 1.000'den fazla metroloji uzmanı ile profesyonel tavsiyelerin yanı sıra destek ve servis garantilemektedir. 14.000'den fazla sistem kurulumu, otomotiv, havacılık ve tüketim malları sektörlerindeki ürün kalitesini ve üretim süreçlerini geliştirmektedir.

 

www.gom.com
contact(at)gom.com
 

Cadem, 1990 yılı başlarına dayanan birikimleri ile birçok sektöre yönelik, tasarımdan imalata uzanan geniş bir yelpazede en yeni teknolojilere dayalı birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir. Cadem’in sektördeki bilgi ve tecrübesi, şirketlerin pazarlama sürelerini hızlandırırken çevrim sürelerini azaltmalarına, mühendislik konularını çözmelerine, gelecekteki sorunları önlemelerine, maliyetleri ortadan kaldırmalarına ve ürün kalitesini geliştirmesine yardımcı olmuştur.