Plastik Bilgi Günü 2019’a Hoşgeldiniz


Plastik endüstrisi, çok çeşitli uygulamalar için yenilikçi ürünler sunmaktadır. GOM optik 3D metroloji bu alanda uluslararası standartları belirler. Plastik Bilgi Günü 2019, plastik endüstrisinden uzmanları ve optik metroloji uzmanlarını bu bir günlük ücretsiz etkinlikte bir araya getiriyor.Plastik Bilgi Günü, endüstri için bilgi paylaşımı ve deneyim alışverişi için bir buluşma yeridir.

17.04.2019, Kocaeli
 

Şimdi Kayıt Ol

Plastik Bilgi Günü 2019’u Neden Ziyaret Etmeli

Bireysel fikir alışverişi fırsatını kullanın

Endüstriyel toplantı platformu – Plastik Bilgi Günü, plastik teknolojisi ve optik metroloji alanında kullanıcı bilgisi alışverişi için bir platform sunuyor.

Optik metrolojide çeşitli ürünleri deneyimleyin

Sunumlar – Optik metrolojiye ilk giriş için ve parçaların sanal olarak sıkıştırılması gibi gelişmiş uygulamalar için iki sunum bloğu planlanmaktadır.

Plastik endüstrisinin ünlü temsilcilerinin kullanıcı bilgisinden yararlanın

Bilgi İstasyonları – GD & T'nin kullanımı veya optik metrolojinin kalıp yapımında kullanımı gibi pratik uygulamalar, dört farklı bilgi istasyonunda canlı sunumlarla gösterilecektir.

Plastik endüstrisinden uzmanlarla ve optik metrolojide uzmanlarla tanışın

Uzman görüşmeleri – GOM yazılımının işlevlerini ve özelliklerini veya 3D metrolojide yeni gelişmeleri günlük uygulamalardan örnekler temelinde tanımak için bir fırsat sunmaktadır.

Uluslararası Etkinliğin Bir Parçası Olun

Bu uluslararası etkinlik serisi ile GOM ağı, tasarım ve kalite güvence uzmanlarının yanı sıra tasarımcılara, model, kalıp ve parça üreticilerine proses ve ölçüm teknolojisi bilgisini aktarmaktadır.

Şimdi Kayıt Ol

Uluslararası Etkinliğin Bir Parçası Olun

Plastik Proseslerinde 3D Metroloji

Plastik proses zincirlerinde, 3 boyutlu metroloji neredeyse tüm alanları destekliyor ve hızlandırmaktadır ve malzeme üretiminden seri üretime, üretim kontrolü ve trend analizlerine kadar eşlik etmektedir.

Malzeme teknolojisi

  • CAD ve CAE için malzeme özelliklerini belirleme
  • Malzeme seçimini optimize etmek
  • Gelen ürünlerin denetimi

Ürün geliştirme

  • Warpage ve büzülme analizleri
  • Hedeflenmiş kalıp düzeltmeleri
  • Pahalı fikstür yerine sanal sıkıştırma

İşleme Teknolojisi

  • PMI veri kümesinde 3 boyutlu ölçüm planlaması ve denetimi
  • Kalite kontrolüne eşlik eden seri sanal montaj

GOM, en son araştırma sonuçlarına ve yenilikçi teknolojilere dayanan 3D koordinat ölçüm teknolojisi ve 3D testi için yazılım, makine ve sistemleri geliştirir, üretir ve dağıtır. GOM, 60'dan fazla lokasyon ve 1.000'den fazla metroloji uzmanı ile profesyonel tavsiyelerin yanı sıra destek ve servis garantilemektedir. 14.000'den fazla sistem kurulumu, otomotiv, havacılık ve tüketim malları sektörlerindeki ürün kalitesini ve üretim süreçlerini geliştirmektedir.

 

www.gom.com
contact(at)gom.com

Cadem, 1990 yılı başlarına dayanan birikimleri ile birçok sektöre yönelik, tasarımdan imalata uzanan geniş bir yelpazede en yeni teknolojilere dayalı birçok ürün ve hizmet sunmaktadır. Pazarı geliştirici ve yönlendirici yaklaşımları, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini zamanında karşılama, teknolojik gelişmelerde öncü olma yolunda lider konumunu sürdürmeyi temel ilke olarak benimsemektedir. Cadem’in sektördeki bilgi ve tecrübesi, şirketlerin pazarlama sürelerini hızlandırırken çevrim sürelerini azaltmalarına, mühendislik konularını çözmelerine, gelecekteki sorunları önlemelerine, maliyetleri ortadan kaldırmalarına ve ürün kalitesini geliştirmesine yardımcı olmuştur.