Vítejte na semináři pro plastikářský průmysl 2019


Plastikářský průmysl dodává inovativní produkty pro širokou škálu různých aplikací. Firma GOM stanovuje mezinárodní standardy v oblasti optické 3D metrologie. Seminář pro plastikářský průmysl 2019 sdružuje během jednodenní akce odborníky z oblasti plastů a odborníky na optickou metrologii. Seminář je místem pro setkání zástupců jednotlivých průmyslových odvětví, kde mají příležitost předávat znalosti a vyměňovat si zkušenosti.

10.04. 2019, Kuřim
 

Zaregistrujte se již nyní

Proč navštívit Seminář pro plastikářský průmysl 2019

Využijte příležitosti k individuální výměně nápadů

Využijte příležitosti k individuální výměně nápadů – Seminář pro plastikářský průmysl nabízí platformu pro výměnu znalostí uživatelů z oblasti plastů a optické metrologie.

Poznejte různé výrobky z oblasti optické metrologie

Prezentace – Dva prezentační bloky, které se zaměřují na úvod do optické metrologie a celoplošnou i rozměrovou analýzu obrobků nebo nástrojů, stejně jako na pokročilé aplikace, jako je virtuální upínání dílů.

Využijte uživatelských znalostí renomovaných zástupců z odvětví zpracování plastů

Ukázky znalostí – Ve čtyřech ukázkách budou prezentovány praktické aplikace, jako je práce s GD&T nebo použití optických měřicích systémů při výrobě nástrojů.

Seznamte se s odborníky z oblasti plastikářského průmyslu i optické metrologie

Rozhovory s odborníky – Diskuze u kulatých stolů nabízí příležitost seznámit se s funkcemi a prvky softwaru GOM nebo novým vývojem v oblasti 3D metrologie na základě příkladů z každodenní praxe.

Buďte součástí globální události

Díky této mezinárodní sérii seminářů předává síť partnerů GOM znalosti procesů a měřicích technologií konstruktérům, výrobcům modelů, forem a nástrojů i odborníkům v oblasti výroby a zajištění kvality.

Zaregistrujte se již nyní

Buďte součástí globální události

3D metrologie v plastikářských procesech

Při výrobě plastových dílů se 3D metrologie s úspěchem používá v celém technologickém procesu výroby: od určení chování materiálů přes výrobu forem až po sériovou kontrolu výroby a statistické zpracování výsledků.

Materiálové technologie

  • Určení vlastností materiálu jako základ pro CAD a CAE
  • Optimalizace volby materiálů
  • Kontrola vstupního zboží

Vývoj produktů

  • Analýzy deformací a smrštění
  • Cílená optimalizace nástrojů
  • Virtuální upínání místo drahých měřicích přípravků

Technologie zpracování

  • Plánování 3D měření a inspekce datových setů PMI
  • Sériová kontrola kvality
  • Virtuální sestava

Společnost GOM vyvíjí, vyrábí a distribuuje software, stroje a systémy pro 3D souřadnicové měření a 3D testování na základě nejnovějších výsledků výzkumu a inovačních technologií. S více než 60 pobočkami a více než 1000 odborníky na metrologii garantuje GOM odborné poradenství, podporu a servis. Dnes, více než 14 000 instalací systémů u odběratelů zlepšuje kvalitu produktů a výrobních procesů v automobilovém i leteckém průmyslu a v oblasti spotřebního zboží.

 

www.gom.com
contact(at)gom.com

Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňují našim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Veškeré technologie nabízíme také jako služby.

 

Více informací naleznete www.mcae.cz.