Vítejte na technologickém semináři
3D metrologie v procesech tváření kovů 2020

Průmyslové odvětví zabývající se zpracováním oceli a kovů zajišťuje inovativní výrobky pro širokou škálu nejrůznějších aplikací. Společnost GOM, která stanovuje mezinárodní standardy optické metrologie, pořádá jednodenní seminář z oblasti tváření kovů, který je zcela zdarma. Cílem této akce je propojit odborníky z odvětví zpracování kovů s odborníky na optickou metrologii.

20.05.2020, Kuřim

Proč byste se měli zúčastnit

Využijte příležitosti k individuální výměně

Platforma průmyslových setkání – seminář nabízí prostor pro výměnu znalostí uživatelů z oblasti tváření kovů a optické metrologie.

Poznejte všestrannost optické metrologie

Přednášky - dva prezentační bloky zaměřené jak na úvod do optické metrologie, tak na pokročilé aplikace (např. virtuální upínání dílů).

Využijte uživatelských znalostí renomovaných zástupců z kovoprůmyslu

Praktické ukázky – čtyři ukázky prezentující praktické aplikace, jako je stabilita výroby  v reálném čase nebo použití optických měřicích systémů při výrobě nástrojů.

Seznamte se s odborníky z oblasti tváření kovů a optické metrologie

Odborné diskuze - setkání u kulatých stolů nabízí příležitost seznámit se s funkcemi a prvky softwaru GOM i získat poznatky o aktuálním vývoji v oblasti 3D metrologie na základě příkladů z každodenní praxe.

Přidejte se

Celosvětová odborná fóra o 3D metrologii v oblasti tváření kovů jsou místem, kde síť partnerů GOM, společně s uživateli renomovaných společností, sdílí své know-how po celé Asii a Americe.

Staňte se aktivním účastníkem globální akce

Výhody a přínosy 3D metrologie v procesech tváření kovů

Při tváření kovů 3D metrologie podporuje a urychluje téměř všechny fáze technologického procesu výroby: od měření materiálových vlastností přes výrobu lisovacích nástrojů až po sériovou kontrolu kvality a analýzu trendů.

Materiálové inženýrství

  • Měření materiálových vlastností
  • Celoplošná 3D analýza tváření
  • Optimalizace výpočtových simulací

Výroba lisovacích nástrojů

  • CNC frézování dle naskenovaných dat (STL)
  • Cílená optimalizace nástrojů
  • Analýza pohybu zavírání lisu

Výroba finálních dílů

  • Kontrola geometrie a tloušťky materiálu
  • Vizualizace povrchových vad
  • Automatizovaná sériová kontrola kvality

Společnost GOM vyvíjí, vyrábí a dodává kompletní měřicí zařízení pro automatizované měření 3D souřadnic a 3D testování komponent. Vývoj a výroba je založena na nejnovějším výzkumu a inovativních technologiích. Společnost GOM úzce spolupracuje s více než 60 distributorskými firmami po celém světě a síť zaměstnanců čítá více než 1 000 specialistů v oboru metrologie. GOM garantuje odborné poradenství, profesionální podporu a servis v místním jazyce uživatele. V současné době je po celém světě nainstalováno více než 17 000 zařízení od firmy GOM. Zlepšují kvalitu produktů, urychlují jejich vývoj a optimalizují výrobní procesy. Uplatnění mají nejen v mezinárodních společnostech automobilového průmyslu a letectví, ale také v odvětví spotřebního zboží a řadě výzkumných institucí a univerzit.

 

www.gom.com
contact(at)gom.com
 

Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňují našim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Veškeré technologie nabízíme také jako služby.

 

Více informací naleznete
www.mcae.cz
mcae(at)mcae.cz.