Seminář – Průmyslová 3D metrologie v plastikářských procesech


Plastikářský průmysl je v současné době jedním z nejvíce expandujících odvětví. S plastovými produkty se setkáváme nejen v automobilovém průmyslu, ale i v mnoha dalších oblastech. Firma GOM je hlavním lídrem v nastavování standardů ve 3D optickém měření. Plastikářský seminář umožní na jedno místo přivést jak odborníky z plastikářského průmyslu tak experty na 3D optické měření. Zároveň je ideální příležitostí k seznámení se s moderní technologií kontroly kvality výroby a v neposlední řadě umožní navázat nové kontakty.

10.04.2019, Kuřim
 

Zaregistrujte se již nyní

Proč navštívit Seminář – Průmyslová 3D metrologie v plastikářských procesech

Využijte této příležitosti ke vzájemné výměně zkušeností

Sdílejte zkušenosti – Plastikářský seminář je ideální příležitostí pro výměnu uživatelských zkušeností z plastikářského průmyslu i 3D optického měření.

Uvidíte několik typů optických 3D skenerů

Prezentace – Jsou připraveny dva bloky prezentací, od úvodního seznámení s optickým měřením přes celoplošnou analýzu tvaru a rozměrů až po pokročilé aplikace, jako je virtuální upínání komponent.

Získáte zajímavé informace od předních zástupců plastikářského průmyslu

Praktické ukázky – V rámci čtyř pracovišť budou prezentovány praktické úlohy, jako je např. vyhodnocení GD&T kót nebo využití 3D optických měřicích technologií ve výrobě forem.

Potkejte se s odborníky a experty

Diskuse s experty – Odborníci na software a zařízení pro 3D metrologii od firmy GOM předvedou nové funkce a ukážou efektivní vyhodnocení kvality výroby.

Buďte součástí globálního semináře

Prostřednictvím mezinárodní série těchto seminářů sdílí specialisté na 3D optické měření své vědomosti s konstruktéry, výrobci forem a nástrojů, stejně tak s kvalitáři i odborníky na řízení výroby.

Zaregistrujte se již nyní

Buďte součástí globálního semináře

3D optické měření

3D optické měření je užitečným nástrojem prakticky ve všech oblastech plastikářského průmyslu: od měření materiálových charakteristik až po kontrolu a trendové analýzy v sériové výrobě.

Materiálové technologie

  • Měření materiálových charakteristik pro CAD a CAE analýzy
  • Optimalizace výběru materiálu
  • Kontrola kvality dodávaných surovin

Vývoj výrobků

  • Analýzy deformace a smrštění
  • Cílené korekce nástrojů
  • Virtuální upínání jako náhrada za drahé přípravky

Výroba

  • Plánování a měření podle digitálních dat o výrobku (PMI)
  • Kontrola kvality v sériové výrobě
  • Virtuální sestavy

Společnost GOM vyvíjí, vyrábí a dodává kompletní měřicí zařízení pro automatizované měření 3D souřadnic a 3D testování komponent. Vývoj a výroba je založena na nejnovějším výzkumu a inovativních technologiích. Společnost GOM úzce spolupracuje s více než 60 distributorskými firmami po celém světě a síť zaměstnanců čítá více než 1 000 specialistů v oboru metrologie. GOM garantuje odborné poradenství, profesionální podporu a servis v místním jazyce uživatele. V současné době je po celém světě nainstalováno více než 14 000 zařízení od firmy GOM. Zlepšují kvalitu produktů, urychlují jejich vývoj a optimalizují výrobní procesy. Uplatnění mají nejen v mezinárodních společnostech automobilového průmyslu a letectví, ale také v odvětví spotřebního zboží a řadě výzkumných institucí a univerzit.

 

www.gom.com
contact(at)gom.com

Již více než 20 let naše 3D technologie utvářejí průmysl a umožňují našim zákazníkům, aby přehodnotili svůj způsob návrhu designu, vývoje produktů i výrobních procesů. Jsme partnerem všude tam, kde je potřeba vyvíjet, konstruovat, tvořit, měřit, testovat a vyrábět. Veškeré technologie nabízíme také jako služby.

 

Více informací naleznete www.mcae.cz.